אודות

טכנו טסט פועלת החל משנת 1976 בשוק הרכב בישראל בכלל ובתחום רישוי רכב (טסט) בפרט.

תחומי הפעילות של טכנו טסט כוללים: רישוי רכב (טסט), מכוני בדיקת רכב לפני קנייה, מכונים לכיוון פרונט, מרכזי שירות (מכונאות, חשמל) ומרכזי פחחות וצבע (הסדרים עם רוב חברות הביטוח).
סניפי הרשת ממוקמים בפריסה ארצית לטובת לקוחותינו – לצפייה בסניפים: לחץ כאן. בנוסף מספקת טכנו טסט פתרונות לוגיסטיים ברמה ארצית לגופי רכב מובילים ועובדת בבלעדיות ברמה ארצית בתחומי הרישוי, בדיקה לקנייה ושינוע רכבים עם יבואנים, חברות ליסינג והשכרה, חברות ביטוח וגופים נוספים.

לטכנו טסט מאות אלפי לקוחות שונים בשנה ומהווה את קבוצת הרישוי והבדיקה לקניה המובילה בישראל. תפיסת העולם היא שירות ללקוח כערך עליון.

החברה שמה לעצמה מטרה לתת ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר בשוק: שירות מהיר, יעיל, מקצועי, חדשני, אמין ובדגש על בטיחות כלי הרכב.

כחלק מתפיסה זו הקבוצה מפעילה את מרבית סניפיה בשעות עבודה מורחבות מ-7:00 עד 17:00 ופועלת ושוקדת על שיפור מתמיד של מערך שירות הלקוחות תוך שיפור תשתיות, רכישת מכשור מהמתקדמים בעולם, הרחבת תחומי העיסוק וכן בהעסקת בוחנים מהשורה הראשונה.

בנוסף טכנו טסט מפתחת כל העת מוצרים חדשים ובימים אלו הוציאה לשוק מוצר חדש בתחום הבדיקה לקנייה מבית פיתוחה של הקבוצה. הקבוצה מהווה גורם מייעץ בפורומים מרכזיים בתחום הרכב.

בנוסף פעילה טכנו טסט בתחומי הרכב והנדל"ן בחו"ל.

מלאו פרטים ליצירת קשר

    כל חברה הינה ישות משפטית נפרדת ומנוהלת בנפרד, טל"ח | הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות
    דברו איתנו
    מצא סניף קרוב
    קונה או מוכר רכב? קבל 15% הנחה על הבדיקה